Cennik

Poniższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksy cywilnego. Podane wartości należy traktować jako orientacyjne. Dokładne określenie wynagrodzenia Zleceniobiorcy, następuje po spotkaniu z Klientem.

Usługa Cena*
Rejestracja działalności gospodarczej 1 zł **
Karta podatkowa od 50 zł
Ryczałt ewidencjonowany bez VAT od 80 zł
Ryczałt ewidencjonowany z VAT od 100 zł
KPiR bez VAT od 110 zł
KPiR z VAT od 150 zł
Księgi handlowe od 500 zł
Obsługa kadrowo-płacowa pracownika od 25 zł
Sporządzanie umów cywilno–prawnych od 20 zł
Rozliczenie roczne dla osób spoza biura od 50 zł
Porady prawne od 150 zł
* Podane ceny są cenami netto. Należy do nich doliczyć 23% VAT.

Promocje

Przedsiębiorcy czesto wahają się przy nawiązywaniu współpracy z nowymi firmami. Jest to zrozumiałe ponieważ chcieliby wiedzieć na co wydają pieniądze i jaki jest poziom świadczonych usług przez potencjalnych partnerów. Świadomi tej sytuacji mamy specjalną ofertę, dla naszych Nowych Klientów.

Wystartuj z nami

Dla tych z Państwa, ktorzy własnie założyli własną firmę mamy specjalną promocję. Zdajemy sobie sprawę, że na początku prowadzenia działalności gospodarczej liczy się kazdy grosz. Dlatego też, w takich przypadkach świadczymy nasze usługi za symboliczna opłatę 1 PLN przez pierwszy miesiąc.

Zmień biuro

Jeżeli są Państwo niezadowoloni z usług oferownych przez dotychczasowe biuro lub nasza oferta bardziej Państwu odpowiada zapraszamy do współpracy z nami. Jako zachętę proponujemy 50% bonifikatę Państwa dotychcczasowych wydatków na ten cel przez okres 1 miesięca. W tym czasie będziemy mogli poznać bliżej Państwa potrzeby i dostosować się do oczekiwań.

Poleć nas znajomemu

Wszysykim naszym dotychczasowym Klientom, którzy polecą nas swoim znajomemym proponujemy upust w wysokości 50% przez okres 1 miesiąca.


Biuro Usług Księgowo-Prawnych
Kamilla Kosmowska
ul.Strzelecka 7B
80-803 Gdańsk
tel. (058) 301-79-75, 0 501-146-393
NIP: 554-127-98-55
biuro@kosmowska.pl
www.kosmowska.pl